Szanowny Wystawco,

Mamy zaszczyt zaprosić Cię o dołączenie do prestiżowych targach wędkarskich, które odbywają się w dniach 14-15 października 2023 roku w Targach Kielce.  Targi te są jednymi z najważniejszych imprez branżowych przyciągających zwolenników wędkarstwa.

Jako wystawca, będziesz mógł zaprezentować swoje własne produkty, markę oraz technologie i usługi związane z wędkarstwem. Targi są platformą do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, współpracy z innymi liderami branży oraz promocji Twojej marki jak również możliwością sprzedaży bezpośredniej.

W ramach targów powstaje również wiele seminariów, warsztatów i prezentacji, które umożliwiają Ci poszerzenie wiedzy i tworzenie cennych informacji dotyczących najnowszych trendów i innowacji w świecie wędkarstwa.

Jeśli jesteś zainteresowany w targach jako wystawca, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie Twojej obecności. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy jak najszybsze złożenie zgłoszenia.

Aby stworzyć stoisko wystawiennicze lub uzyskać więcej informacji na temat targów, prosimy o kontakt z naszym zespołem organizacyjnym. Czekamy na twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że zechcesz współtworzyć z nami to wielkie święto wędkarskie.

Z wyrazami szacunku – organizatorzy.

W dniu wyborów (drugi dzień Festiwalu Wędkarskiego) w TK będzie mieścił się lokal wyborczy. Każda osoba odwiedzająca w tym dniu targi może zagłosować w naszej siedzibie. Jedyne, co powinna przygotować, to pobrać z urzędu zaświadczenie o prawie do głosowania w innym miejscu.

https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-zaswiadczenie-i-glosuj-tam-gdzie-bedziesz-w-dniu-wyborow